גם בגיל 50 את יכולה לגלות שיש לך הפרעת קשב…

המאמר הזה מיועד לכן נשים, אמהות, בעלות עסקים, שסובלות מההשלכות של הפרעת הקשב והריכוז שלכן בעסק, בעבודה או במשפחה. אתן יודעות שאתן חייבות להפוך למאורגנות, אפקטיביות ומרוויחות ורוצות לגלות את היתרון הלא-הוגן שה- ADHD מעניק לכן ולהשתמש בו כדי לחיות את החיים שאתן רוצות בזוגיות או במשפחה, למשוך לקוחות משלמים ולהרוויח.

המאמר הזה מיועד לכן נשים, אמהות, בעלות עסקים, שסובלות מההשלכות של הפרעת הקשב והריכוז שלכן בעסק, בעבודה או במשפחה. אתן יודעות שאתן חייבות להפוך למאורגנות, אפקטיביות ומרוויחות ורוצות לגלות את היתרון הלא-הוגן שה- ADHD מעניק לכן ולהשתמש בו כדי לחיות את החיים שאתן רוצות בזוגיות או במשפחה, למשוך לקוחות משלמים ולהרוויח.
אז אם אתן והעסק שלכן לא מצליחות לפרוץ, כיוון שאתן לא מצליחות להתרכז לאורך זמן בכלום, לתקשר עם אחרים ככה שהם מבינים אתכן ועושים מה שאתן רוצות, והכל מבולגן לכן בראש ולא בהיר, אז תקראו את המאמר הזה עד המילה האחרונה שלו, מפני שכמו עשרות בעלות עסקים אחרים, יכול מאוד להיות שגם אתן תמצאו בו את הפתרון ותמ-נעו מגזר הדין של רוב הנשים ובעלות העסקים שמתעלמות מה-ADHD ונותנות לו לחבל בהצלחה שלהן.
אולי זה הבן שלכן שאובחן עכשיו או הנכד שלכן, ואז אצלכן “נפל אסימון”, כי שמעתן שהפרעת קשב הינה תורשתית…ואתן נזכרות שגם אתן הייתן “כמוהו”… ואז הלכתן גם אתן לאבחון, ואולי בכלל לא…אתן ממש לא “בכיוון”.
אז בין אם אובחנתן רשמית עם ADD, ובין אם לא – אם אתן סובלות מאחד או יותר מהתסמינים הבאים:

 • חוסר מיקוד
 • חוסר בהירות
 • בלגן בראש, באוטו ובמשרד
 • תזזיתיות
 • קושי בתקשורת עם אחרים, כך שאתן לא מובנות להם
 • ועבודה קשה לאורך שעות ארוכות בלי התוצאות שאתן רוצות

הפרעת הקשב שלכן, חד וחלק, מחבלת בסיכוי שלכן לפרוץ קדימה בעסק, או בבית ועם המשפחה, למקום שמגיע לכן להיות בו עכשיו. אבל למזלנו, היום כבר קיימת דרך לנטרל כמעט ב-100% את ההשלכות הלא חיוביות של ה-ADHD, ולפתח את היתרונות האדירים, שהוא מעניק לכן ביחס לנשים ובעלות עסקים אחרות.

אני יודעת שאתן:

 • בעלות אנרגיה מטורפת
 • יצירתיות יוצאת דופן
 • מוטיבציה אדירה לפתור בעיות, למרות כל הקשיים
 • יכולת לקחת סיכונים ולגרום להם להשתלם
 • רגישות ואכפתיות כלפי אחרים
 • חוש הומור ושיגעון חיובי

אתן יכולות וצריכות להפוך את התכונות האלה ליכולות-העל שלכן בבית, במשפחה ובעסקים!

מגזין העל “פורבס” קורא ל- ADHD ״כוח העל של היזמים״ ומסביר איך הפן החיובי של ה-ADHD  הוביל נשים ויזמיות כמו אופרה וינפרי, ג’יליאן לין (הכוראוגרפיה של מחזות הזמר Cats ופנטום האופרה) גליה אלבין, אגתה כריסטי…להצלחה חסרת תקדים בעסק שלהם.

איך זה יכול להיות?

פשוט.
בעסקים – הנורמליות היא מכת מוות. מי שנורמלי – הוא רגיל. ומי שרגיל – תמיד יהיה בדיוק כמו האחרים, וישיג תוצאות בינוניות בדיוק כמו כל השאר. אבל עם ADHD? מי בכלל מסוגל להיות נורמלי? המוח תמיד מחפש פתרונות שאף אחד לא חשב עליהן לפני זה, ופורבס אפילו הולכים רחוק יותר, הם מכנים את ה-ADHD ״גן (Gene) ההרתפקנות והיצירתיות”. מציינים שליזמי ה-  ADHD יש רמת אנרגיה יוצאת מגדר הרגיל, ויכולת להתמקד באופן קיצוני במה שמעניין אותם.
כשאתן לא מנצלות לטובתכן את המתנות האלה, את התכונות היזמיות האלה, אתן אפילו לא מסוגלות לדמיין היום כמה רחוק אתן יכולה להגיע, אם רק תדעו לבטל את ההשפעות השליליות של ה-ADHD, ולפתח את התכונות המולדות היזמיות שלכן.
לסיום, אם אתן אכן מתמודדות עם הפרעת קשב, אני מאד מעריכה אתכם על שהגעתם לסוף המאמר, אני יודעת שלחלקכן זה לא היה פשוט.
אל תוותרו לעצמכן, ובעיקר – אל תוותרו על עצמכן!

הכותבת היא שוש מעוז אריה, מומחית בהפרעת קשב וריכוז, אצל נשים ובעלות עסקים.

רוצה להפיץ את הבשורה? שתפי את הפוסט עכשיו בלחיצה על אחד הקישורים הבאים:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל פלוס
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד