"העיקר הבריאות…"

נטע נשים מעל 50

אומרים ש"העיקר הבריאות…" וככל שהגיל עולה, כך המשפט הזה מקבל משמעות יותר "משמעותית"...
כל אחת ואחד מאיתנו מתייחס לבריאות באופן שונה. יש כאלה שכל הזמן שומרים ומפחדים לחלות, ויש כאלה שמזלזלים, אבל אני מאמינה שעמוק בפנים כולם מפחדים. לפעמים הדרך להתמודד עם הפחד היא להתעלם ממנו ולהתנהג כאילו הוא לא באמת קיים.
אני מאלה שמצד אחד לא אוהבת לחיות בפחד. מצד אחר מאוד משתדלת, כי כן רוצה להיות בריאה ומאושרת. וצד אחר גם קצת פוחדת ולא אוהבת להודות בזה. לפעמים הפחד מהפחד עצמו הוא גדול כי יש אמונה שהפחד גורם למשהו לקרות, כמו אמונה שמגשימה את עצמה… או "כאשר יגורתי בא לי… "
הדרך שלי היא להקשיב לעצמי, ולהקשיב לגוף שלי. לעשות את הטוב ביותר שאני מצליחה. ולא לייסר את עצמי במה שלא מצליח ולא עובד לי.
לאורך השנים עברתי כל מיני שלבים, נסיונות, הרגלים ותהפוכות.
אחד הדברים שתמיד היו יציבים בחיים שלי זה שתמיד הייתי עצמאית, תמיד מצאתי משהו לעשות בלי להיות שכירה. תמיד חיפשתי פתרונות אלטרנטיביים ולקחתי החלטות לגבי הבריאות שלי ולא הלכתי לפי חוות הדעת של הרופאים בעוורון.
לגבי תוספי תזונה, יש דעות חלוקות. יש כאלה שלא מתקרבים ויש כאלה שצורכים מזה כמויות . אני מנסה. למשל גיליתי שבתקופות שהיו לי דלקות גרון כרוניות, לקחתי כדורים לחיזוק המערכת החיסונית שמכילים צמחים כגון פרופוליס ואכינצאה וה מאוד עזר לי וגם לבת שלי נגד דלקות אוזניים כרוניות. בשנתיים האחרונות ניסיתי את ה"קפסולות של האסטרונאוטים" קפסולות שמכילות ריכוז גבוה של פירות וירקות. על אף העובדה שאני אוכלת כל יום סלט ירקות, הבנתי שבעולם המערבי התרחקנו מהתזונה הטבעית ומה שאני אוכלת לא יספיק כדי לשמור על האיזון ועל הצרכים של הגוף. אם זה בתופעות גיל המעבר, אם זה אלרגיות, אם זה כאבי מפרקים. הבנתי שצריך להיות יצירתית ולמצוא פתרונות. אני סומכת על עצמי ועל הידע שלי באנטומיה, פיסיולוגיה, תזונה וספורט כדי לעשות את ההחלטות הנכונות וגם לדעת שלא אקח משהו שעלול להזיק לי כי אני בודקת טוב גם את האותיות הקטנות. אשמח לייעץ לכל מי שתרצה לשאול ולקבל טיפים בנשאי תזונה וספורט… וכמובן גם אופנה.

רוצה להפיץ את הבשורה? שתפי את הפוסט עכשיו בלחיצה על אחד הקישורים הבאים:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל פלוס
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

רוצה לקבל עדכונים על פעילויות בקהילה?